Ako sa dostať k registru vzdelávania?

register

Prihlásiť sa do registra k ukladaniu dokladov o vzdelávaní a zoznamu neodporučených vodičov môžete prostredníctvom ikony v menu vpravo hore na stránke:

Prihlasovacie meno a heslo pre vstup do registra zostalo pôvodné, nezmenené. Zmenilo sa len heslo k vstupu na "prednej" časti webstránky (po prihlásení získavate okrem iného možnosť prispievať do diskusného fóra). Prihlasovacie meno do prednej časti zostalo taktiež pôvodné. Zmenili sa len heslá do prednej časti, nakoľko tieto nebolo možné získať z pôvodnej stránky. Doporučujeme preto. aby ste si pridelené nové heslá zmenili - nové heslo môžete nastaviť rovnaké ako do registra pre jednoduchšie zapamätanie.

O nových prihlasovací údajoch bol všetkým členom Slovenskej komory psychológov odoslaný email s predmetom správy:

Vaše prihlasovacie údaje na stránke SKP boli aktualizované

Ak ste uvedený email nedostali a ste členom komory SKP, skontrolujte si prosím Schránku spamu, resp. kôš. Ak tam túto správu nenájdete, vyžiadajte si svoje prístupové údaje vyplnením tohto formulára.

Tento oznam platí len pre členov Slovenskej komory psychológov.

Psychológovia, ktorí sú, respektíve chcú byť iba registrovanými psychológmi na prístup k registru vzdelávania (evidencie sústavného vzdelávania ASCEP) potrebujú byť registrovaní. Viac informácii ako sa zaregistrovať nájdete v článku Registrácia.

Návod na prácu s registrom je v tomto súbore: