Oznam o zmene úradných hodín komory

Úradné hodiny kancelárie komory pre verejnosť sa s platnosťou od 1.októbra 2018 rozširujú nasledovne (z 2 na 4 dni):

Pondelok 8:30 - 11:30

Utorok: 8:30 - 11:30

Streda: 8:30 - 11:30

Štvrtok: 8:30 - 11:30

Piatok: nestránkový deň

V danom čase je k dispozícii pre vybavovanie požiadaviek asistentka.

V prípade, že vyžadujete priamy kontakt s členmi prezídia (osobné stretnutie), ktorí nie sú zamestnanci SKP, je potrebné si telefonicky dohodnúť termín prostredníctvom kancelárie komory.

Mimo úradných hodín kancelária nie je v prevádzke ani telefonicky, nakoľko činnosť profesijných komôr v zdravotníctve nie je financovaná štátom, avšak legislatíva príjem komôr obmedzuje. Z ekonomických dôvodov preto nie je aktuálne možné zabezpečiť úradné hodiny po celý deň.

V prípade, že sa nachádzame v kancelárii i mimo úradných hodín a kontaktujete nás telefonicky, Vaše požiadavky vybavíme (nie vždy sme však prítomní nad rámec úradných hodín).

V skutočne nevyhnutnom prípade je možné mimo úradných hodín kontaktovať prezidentku SKP na mail: prezident@komorapsychologov.sk alebo telefonicky.

Prezídium SKP